Betboo Para çekme

Canlı bahis firması Betboo para çekme aşamasında belge talep ediyor mu nasıl para çekilir yazımızda ayrıntılı olarak açıkladık.Betboo firmasında para çekme yönteminde 3 farklı alternatif bulunuyor Banka havalesi, Ecocard ve Visa debit kart.

Banka Havalesi ile Para Çekme

Direkt olarak banka hesabınıza para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Betboo hesabınıza giriş yapın ve banka detaylarınızı kullanarak para çekim formunu doldurun. Tüm para çekim işlemleri Türk Lirası olarak işleme alınır. Türkiye’deki tüm bankalara para gönderimi yapmaktayız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.Banka havalesinde minimum para çekme limiti 200 TL ve maksimum ise 100.000 TL olarak belirlenmiştir.

Ecocard ile Para Çekme

Ecocard güvenli bir online para transfer servisidir. Ecocard’la para çekebilmek için www.ecopayz.com adresine kayıt olup ücretsiz olarak Ecocard hesabı açmalısınız. Ecocard hesabınıza para çekebilmek için bu hesaba daha önce bir kez başarılı bir şekilde para yatırmış olmalısınız.Ecocard ile minimum para çekme limiti 200 TL ve maksimum ise 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Visa debit kart ile para çekme

Visa debit kart talebi verin ve kartınız adresinize gönderilsin. Böylece, doğrudan visa debit kartınıza para çekim talebi verebilme rahatlığını yaşayacaksınız. Paranızı çekebilmek için ise istediğiniz bankamatikte kartınızı kullanabilir, internetten alışverişte veya visa kart kabul eden herhangi bir mağazada alışveriş yapabilirsiniz. Kart talebi vermek için tıklayınız.Visa debit kart ile minimum para çekme limiti 20 TL ve maksimum ise 7000 TL olarak belirlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir